KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7325625
nr 732 5625
Pastell
Kvinna, 1800-tal, 36x44
Kondition: slitage, skador, skador på ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:48:31
1.500 kr
1.600 kr