KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8995062
nr 899 5062
Pastell
A Fickweiler, dörröverstycke, signerad, motivet: 52x141
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:34:23
300 kr
300 kr