LIGHTING / Table lamps / Paraffin lamp 11796192
nr 1179 6192
PARAFFIN LAMP
around year 1900, height: 60 cm, wear, damages.
omkring 1900, höjd: 60 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 600
Monday April 23 2018
at 19:01:11
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)