KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431031
nr 1343 1031
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, "kväll på Skeppsholmen". Olja på duk, 49x59cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:03:30
24/8 18:02:21
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm