KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17536747

nr 1753 6747

Anita Erséus

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Björkar. Signerad. Olja på duk, 63x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x70 cm

Anita Erséus, svensk bildkonstnär född 1929 i Karlstad.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:38:55

18/1 18:06:20 1      1.500 kr
19/1 18:33:55 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anita Erséus

Läs mer om Anita Erséus