KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14046336

nr 1404 6336

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, hus vid sjö. Olja på pannå, 27x32cm, yttermått inklusive ram: 36x42cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:46:05