KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12609484

nr 1260 9484

Oljemålningar

3 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Marilyn. Olja på duk, 50x50

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 juni 2019
kl 19:01:50