KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12498135
nr 1249 8135
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Dans & Buteljer. Signerade. Olja på pannå, 26x18 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:05:00
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)