KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12498135

nr 1249 8135

Stig Thiderman

(1920-1973), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Dans & Buteljer. Signerade. Olja på pannå, 26x18 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:05:00

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)