KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15685048

nr 1568 5048

Oljemålningar

2 st, Oluf Wolmer Jacobsen, motiv från Malmö. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 23x26, samt 36x28

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:18:26