KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13338129

nr 1333 8129

Iris Nordstrandh

(1915-2006), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på duk, ca 20x25 cm

Iris Nordstrandh, svensk bildkonstnär född 1915, död 2006.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:17:12

15/6 19:54:10 1      Vinnande bud

Iris Nordstrandh

Läs mer om Iris Nordstrandh