KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12455265
nr 1245 5265
Oljemålningar
2 st. Inger Tollman, ansikten, signerade. Olja på pannå, 2019,41x33, oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:39:27
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)