KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13925165
nr 1392 5165
Oljemålningar
4 st, G Svensson. Signerade. Olja på duk, sippor. Olja på duk, 18x23cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:12:03
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr