ART / Oil paintings / Oil paintings 16348264
nr 1634 8264
OIL PAINTINGS
2 pcs, Alwin Dahl (1889-1971), landscape, "Skogsvägen & Höstdag Sjöholmen". Signed. Olja på duk respektive pannå, 24x22 - 27x31 cm, outer dimensions including frame: 34x32 - 37x41 cm,
2 st, Alwin Dahl (1889-1971), landskap, "Skogsvägen & Höstdag Sjöholmen". Signerade. Olja på duk respektive pannå, 24x22 - 27x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x32 - 37x41 cm
Withdrawn
Monday August 5 2024
at 18:46:53
OIL PAINTINGS
nr 1634 8264
OIL PAINTINGS
Withdrawn |
Monday August 5 2024 |