KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922046

nr 1192 2046

Zsuzsanna Suger

(f. 1939), Ungern

Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 30x40 cm

Zsuzsanna Suger, ungersk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 juli 2018
kl 20:15:07

1/7 19:04:55 1      Vinnande bud

Zsuzsanna Suger

Läs mer om Zsuzsanna Suger