KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429040
nr 1342 9040
Ylva Ekman
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Ylva Ekman, Monogramsignerad, "Hoven runt". Olja på duk, 2001,34x27 cm
Ylva Ekman, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:56:15
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)