KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444452

nr 1444 4452

Yang Xiao Chiu, Kina, Stilleben med kinaporslin. Signerad, daterad 2000. Olja på duk, 72x90, yttermått inklusive ram: 78x96 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 24 januari 2022
kl 19:33:25