KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7843546
nr 784 3546
Osignerad, 1800-tal, landskap, ramens innermått: 29x45
Kondition: dukskador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:45:02
200 kr
250 kr