KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7383076
nr 738 3076
Osignerad, Landskap, 1800-tal, ramens innermått: 70x113
Kondition: dukskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:03:47
30/1 18:58:47