KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6583743

nr 658 3743

Osignerad, Figurer i landskap, 1800-tal, 50x65

Kondition: färgbortfall, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 27 september 2010
kl 17:45:52