KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259390
nr 1625 9390
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Signerad, skymning kust. Olja på pannå, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:10:19
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)