KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108222

nr 1610 8222

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, kustmotiv med figurer, ej signerad. Olja på duk, 63x103 cm, yttermått inklusive ram: 84x124 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:23:37