KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075260

nr 1507 5260

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, "Conway Castle", ej signerad. Olja på pannå, 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

11.500 kr

måndag 5 december 2022
kl 21:07:20