KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073280
nr 1307 3280
Oidentifierad konstnär. Stockholm. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:45:20
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)