KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188461
nr 1418 8461
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. 1900-talets andra hälft, Olja på pannå, 21x29, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:56:12
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr