KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997007
nr 1499 7007
Oidentifierad konstnär. Signerad Root. Olja på duk, 65x34 cm, yttermått inklusive ram: 67x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:22:15
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr