KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997007

nr 1499 7007

Oidentifierad konstnär. Signerad Root. Olja på duk, 65x34 cm, yttermått inklusive ram: 67x37 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:22:15