KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936262

nr 1693 6262

Oidentifierad konstnär. Signerad Mirek, daterad -91, Barn på gunghäst. Olja på duk, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 79x98 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:12:03