KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778109

nr 1377 8109

Oidentifierad konstnär. Signerad FMK, -46, Paris. Olja på duk, 60x81 cm, yttermått inklusive ram: 80x104 cm

måndag 8 februari 2021
kl 20:47:42