KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309119

nr 1730 9119

Oidentifierad konstnär. Signerad Edward, Kustlandskap. Olja på duk, 59x86 cm, yttermått inklusive ram: 68x96 cm

måndag 13 oktober 2025
kl 18:15:06