KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16349134

nr 1634 9134

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Kust. Olja på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 19:23:29