KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803430

nr 1380 3430

Oidentifierad konstnär. Signerad, Träd. Olja på pannå, 50x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:51:41