KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13776337

nr 1377 6337

Oidentifierad konstnär. Signerad, Torg, -61. Olja på pannå, Motivet: 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 63x57 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 februari 2021
kl 18:14:49

8/2 18:09:49 1      Vinnande bud