KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475142

nr 1547 5142

Oidentifierad konstnär. Signerad, Solnedgång. Olja på pannå, 18x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x44 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 juni 2023
kl 19:03:51