KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873251
nr 1687 3251
Oidentifierad konstnär. Signerad, studie. Olja på pannå, 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:45:19
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr