KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16375104
nr 1637 5104
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 60x118 cm, yttermått inklusive ram: 71x130 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:30:33
100 kr
500 kr