KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423272

nr 1742 3272

Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm

måndag 24 november 2025
kl 20:10:32