KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592276
nr 1359 2276
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:54:46
300 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)