KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016214
nr 1301 6214
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:59:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr