KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143328
nr 1514 3328
Oidentifierad konstnär. Signerad, Lindgren, kvinnoporträtt. Omkring 1900, Olja på duk, 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 79x64 cm
Kondition: slitage, färgbortfall, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:51:54
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)