KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077026

nr 1407 7026

Oidentifierad konstnär. Signerad, Leonard, 1946, kustlandskap. Olja på duk, 45x64,64x84 cm

måndag 5 juli 2021
kl 20:45:07