KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025141
nr 1702 5141
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 80x100 cm, yttermått inklusive ram: 85x105 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:35:10
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr