KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018432
nr 1501 8432
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hästar. Olja på duk, 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 57x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:12:35
100 kr
150 kr