KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10447477
nr 1044 7477
Oidentifierad konstnär, signerad, Highland, 1800-tal, 49x79
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 juni 2016
kl 19:49:22
20/6 19:44:22