KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16348266

nr 1634 8266

Oidentifierad konstnär. Signerad, Daterad 2003, Herdar, Ryssland. Olja på duk, 34x49 cm, yttermått inklusive ram: 42x57 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 18:52:55