KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086297

nr 1608 6297

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1922, vinterlandskap. Olja på duk, 76x117 cm, yttermått inklusive ram: 85x126 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:43:26