KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253262

nr 1625 3262

Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Ej signerad. Olja på pannå, oramad, 55x45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:47:02

3/6 16:00:23 1      Vinnande bud