KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378024

nr 1437 8024

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 20x24cm, yttermått inklusive ram: 32x36cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:37:12