KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346032

nr 1434 6032

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Norrtull. Olja på duk, 31x39, yttermått inklusive ram: 45x54 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 november 2021
kl 19:49:27

29/11 19:42:37 1      Vinnande bud