KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018429
nr 1501 8429
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, flicka, omkring 1900. Olja på pannå, 90x38 cm, yttermått inklusive ram: 100x48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:20:19
200 kr
300 kr