KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367019
nr 1436 7019
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, gårdsauktion. Olja på duk, 30x40, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:07:53
1/12 17:54:27
6/12 17:33:58