KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355080

nr 1735 5080

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fåglar. Olja på pannå, 31x44cm, yttermått inklusive ram: 38x51cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:56:31

26/10 21:31:24 1      Vinnande bud
27/10 20:29:10 1      justering av budtak